KLOKÁNEK 2023

Dne 28.05.2023 vyrazila akrobatická část oddílu do Prahy, kde své závodní sestavy v závodu Klokánek předvedlo sedm skupin složených z dvojic nebo trojic.

V předškolní kategorii reprezentoval Havířov smíšený pár Vojta & Táňa. Pár s bodovým hodnocením 14,930 bodů obsadil 3. místo.

V žákovské kategorii měl náš oddíl tři zástupce. Ženská trojice Kateřina & Sabina & Barbora závod s bodovým hodnocením 21,925 bodů vyhrála. Ženský pár Hana & Sára Š. obsadil s bodovým ziskem 22,145 bodů krásné 2. místo. Další ženský pár Dominika & Sára Á. si za svou sestavu vysloužil 19,130 bodů a obsadil 4. místo.

Rovněž v kategorii Youth měl náš oddíl hned tři zástupce. Ženská trojice ve složení Bára & Nikol & Anna předvedla krásnou sestavu, která jim vynesla 23,900 bodů a zasloužené 1. místo. Ženský pár Anežka & Zoe si vybojoval krásných 21,150 bodů a obsadil ve své kategorii 3. místo. Na 4. místě se pak umístil ženský pár Natálie & Julie, a to se ziskem 20,805 bodů.

KLOKAN CUP 2023

V sobotu 04.03.2023 proběhly v Praze akrobatické závody, kterých se účastnily rovněž týmy z Německa, Itálie a Slovenska.

Náš oddíl v kategorii Youth reprezentovaly:

👩‍👧 ženský pár - Anežka a Zoe

➡️ tento pár si svou sestavou vybojoval 18.850 bodů a obsadil skvělé 3.místo

👩‍👩‍👧 ženská trojice - Anna, Bára a Nikol

➡️ trojice vybojovala  20.850 bodů a v silné konkureci obsadila krásné 8. místo

Mistrovství České republiky v akrobatické gymnastice

Sobota 26.11.2022 patřila akrobatickému Mistrovství České republiky. Kromě českých akrobatů dorazili do Vinohradské gymnastické haly rovněž zástupci sedmi evropských zemí 🇨🇿🇬🇧🇸🇰🇵🇱🇩🇪🇭🇺🇦🇹

Dopolední program obsahoval závod ženských párů a ženských trojic v kategorii Youth. Náš oddíl reprezentovaly dvě dvojice a jedna trojice.

První sestavu předvedl ve 4. sledu pár JULIE & NATÁLIE, které si na svém prvním mistrovství vysloužily bodové ohodnocení ➡️ 18.150

Umístění:

Mistrovství ČR ➡️ 3. místo

Evropský závod ➡️ 16. místo

Druhým závodním párem byly v 7. sledu ZOE & ANEŽKA, které si za svou sestavu vysloužily bodové ohodnocení ➡️ 20.600

Umístění:

Mistrovství ČR ➡️ 2. místo

Evropský závod ➡️ 11. místo

V kategorii woman groups - ženské trojice náš oddíl a Havířov reprezentovaly ANNA & BÁRA & NIKOL. Trojice vybojovala ➡️ 20.550 bodů.

Umístění:

Mistrovství ČR ➡️ 4. místo

Evropský závod ➡️ 22. místo

I na letošním Mistrovství České republiky s mezinárodní účastí naše děvčata zdárně konkurovala nejen českým akrobatům, ale také těm evropským.

Klokánek

Neděle 29.05.2022 patřila akrobatickým závodům, akrobatů a jejich sestavám. Naši akrobaté představili sedm sestav. Výsledkem tvrdé práce byly cenné kovy a krásná bodová ohodnocení.

kategorie Předškolní třída:

Kačka & Sabi & Bára (1), Táňa & Vojta (2)

Žákovská třída:

Anežka & Zoe (4), Juli & Naty (6), Verča & Sára (8)

Youth:

Niki & Sára & Bára (5)

Age group:

Saška & Anička (3)

🦘Klokan Cup🦘

Dne 26.03.2022 se v Praze konaly závody v akrobatické gymnastice a naši akrobaté byli u toho. Domů jsme přivezli několik cenných kovů, ješte cennější zkušenosti a krásná bodová hocení.